Експертиза ДТП

Експертиза ДТП є незалежною оцінкою збитку, який був заподіяний вашому автомобілю в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Вже мало для кого є секретом, що страхові компанії часто занижують суми страхових виплат. Крім того, виникають і такі ситуації, коли ви отримали виплати, але вони не компенсували ваші витрати на ремонт автомобіля. Для того щоб не траплялося подібних ситуацій, потрібна правильна оцінка збитку при ДТП. Варто відзначити кілька випадків, коли без експертизи ДТП просто не обійтися.

 

1. Якщо автомобіль був пошкоджений під час ДТП, і вам потрібно підтвердити реальну величину збитку.

2. Якщо виникають розбіжності в розмірі виплат

3. Якщо ви є винною стороною, але постраждала сторона реально завищила суму виплат.

4. Якщо ви є постраждалим, а винна сторона не визнає цього і відмовляється в добровільному порядку виплачувати збиток, який був нанесений вашому автомобілю.

Оцінка збитку після ДТП

Наша компанія якісно і в швидкі терміни проведе оцінку збитку після ДТП. Перелік послуг, які виробляє наша компанія, включає:

- Оцінка збитків після ДТП;

- Визначення втрати товарної вартості автомобіля;

- Оцінка вартості автомобіля;

- Виїзд експерта на місце події ДТП.

Ми працюємо тільки згідно закону і проводимо експертизу в  найкоротші терміни.

 

Незалежна оцінка ДТП і оцінка збитку після ДТП

Наша компанія є незалежною експертною службою, яка виконує незалежну оцінку ДТП і проводить оцінку збитку автомобіля після ДТП. У компанії працюють тільки професійні оцінювачі, юристи та адвокати, які при необхідності будуть супроводжувати вас у суді. Якщо ви впевнені, що не винні в події ДТП, але не знаєте, як довести свою невинність, наші фахівці готові впоратися з таким завданням.

Також варто відзначити, що у нас найоптимальніші ціни на всі види робіт. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані з незалежною оцінкою ДТП або вам потрібно оцінити збиток після ДТП, звертайтеся до наших експертів, і вони в найкоротші терміни проведуть консультацію і відповіді на всі ваші запитання. Адже наша компанія має великий досвід роботи на ринку оціночних послуг, а професіоналізм наших співробітників дозволяє виконувати всі види оціночних робіт на вищому рівні і в мінімальні терміни.

ЕКСПЕРТ-СЕРВІС