Експертна незалежна оцінка автомобіля

Незалежно від майстерності вашого водіння автомобіля, ви не можете знати, як будуть поводитися водії сусідніх автомобілів. Тим більше, що на сьогоднішній день кількість автомобілів на дорогах зростає, а, відповідно, зростає і небезпека. Незважаючи на те, що ви можете навіть не бути винуватцем ДТП, вам доведеться відновлювати автомобіль, а для цього просто необхідна експертна оцінка автомобіля, адже без неї вам не виплатять кошти за шкоду.

 

Не дивлячись на те, що дана послуга використовується вже не перший рік, багато автолюбителів ще не зовсім усвідомлюють її користь і необхідність. У більшості випадків, винні самі страхові компанії, які говорять автолюбителям, що експертна оцінка транспортних засобів - це марна трата грошей. Насправді, вони просто не хочуть виплачувати страховку. Варто також обмовитися про те, що висновки незалежного експерта, який проводить оцінку авто, часто розходяться з тим, що написано у висновках експерта, якого вам надала страхова компанія. І залежно від того, ким проводиться експертиза, оцінка автомобіля може бути різною. Третій стороні немає якоїсь користі від того, якщо вона вас обдурить, а от страховикам є.

Зазвичай, хороший експерт, проводить досконально перевірку, оцінює всі пошкодження і приблизну ринкову вартість матеріалів для ремонту вашої марки автомобіля. Для огляду використовують сучасну цифрову техніку, таким чином, експерти можуть детально зафіксувати всі деталі, які були пошкоджені. Після того, як була проведена незалежна оцінка автомобіля, ви отримуєте докладний звіт про пошкодження і методах їх усунення. Ці документи ви можете сміливо пред'являти своїй страховій компанії.

 

 

Як можна оцінити авто

На сьогоднішній день існує два види оцінки автомобіля: незалежна експертна оцінка автомобіля і судова експертна оцінка автомобіля. Автоекспертиза після ДТП займає лідируюче місце серед незалежної та судової експертизи. У більшості випадків це пояснюється тим, що ситуації зі страховими агентствами сильно загострилися. Багато страхових компаній, роблять автоекспертізу з оцінкою збитку на свою користь, що не дає можливості автовласникові отримати повного розміру оплати збитку.

 

Оцінка автомобіля для нотаріуса

Оцінка машини може здійснюватися і для того, щоб провести які-небудь нотаріальні дії. Найчастіше це вступ у права спадщини, також оцінка для нотаріуса потрібна, якщо ви зібралися купити або продати автомобіль. Проведена оцінка транспорту, для таких цілей означає визначення ринкової вартості транспорту. Якщо ви хочете укласти угоду купівлі / продажу автомобіля, яку завірите у нотаріуса, то вам теж знадобиться експертиза автомобіля. У такому випадку на суму, яку ви заплатите на честь державного мита, впливає ринкова вартість автомобіля. Оцінка автомобіля для нотаріуса використовується для проведення угоди купівлі / продажу транспорту. Таку оцінку проводять за спрощеною процедурою.

Незалежна автоекспертиза від "Експерт - Сервіс"

Наша компанія «Експерт Сервіс» проводить незалежну експертизу автомобіля після ДТП за дорученням господаря автомобіля, судових або слідчих органів. У нашій компанії працюють тільки найкращі фахівці, які проведуть перевірку автомобіля на вищому рівні і правильно оцінять збиток вашого автомобіля. У наших фахівців профільне автотехнічне і оціночне освіти. Експертна комісія від «Експерт Сервіс» допоможе вам отримати компенсацію і покарати оцінювача страхової компанії, який сфабрикував результати експертизи. 

Google