Головна

 

Що робити?

 

Якщо у Вас поліс ОСЦПВ страхової компанії – банкрута – Ви можете звернутись до МТСБУ за відшкодуванням збитків   http://www.mtsbu.ua.

 

Якщо у Вас поліс ОСЦПВ страхової компанії, що знаходиться в процесі банкрутства чи неплатоспроможна, Ви можете:

 

-         звернутись до МТСБУ, але відшкодування отримаєте лише після завершення процедури банкрутства (до цього часу відновлювати авто не варто без проведення експертизи (оцінки заподіяної шкоди). Також пам’ятайте: рахунок- фактура з будь якого СТО без підтвердження експертизою не є підставою для відшкодування матеріального збитку;

 

-         провести оцінку збитку самостійно та звернутись до суду з позовом до винуватця ДТП про відшкодування шкоди.

 

В усіх випадках визначення вартості матеріального збитку буде проводитись, і Ваша задача – забезпечити своє право на об’єктивну оцінку.

 

Розглянемо два варіанти:

 

1.Ви самі знайшли судового експерта або оцінювача – перевірте, чи внесений Ваш спеціаліст до реєстру судових експертів  http://rase.minjust.gov.ua/page/1#А, чи є прізвище оцінювача в державному реєстрі оцінювачів  http://www.spfu.gov.ua/ru/content/reestr-ocin.html та наявність сертифікату суб’єкта оціночної діяльності http://www.spfu.gov.ua/ru/list/spf-estimate-registers-subjects.html.

 

2.Страхова компанія надіслала представника для огляду Вашого пошкодженого авто – перевірте актуальність реєстрацій оцінювача та експерта, або дійсність кваліфікаційного свідоцтва аварійного комісара (на сайті Нацкомфінпослуг    http://nfp.gov.ua/content/inshi-reestri-ta-pereliki.html).

 

В обох випадках – уважно слідкуйте за оглядом, перечитайте протокол огляду, напишіть свої зауваження. Як альтернатива – можете запросити оцінювача або експерта, якому Ви довіряєте, який також одночасно огляне ваше авто, складе протокол огляду, де буде вказаний перелік пошкоджених складників, і проконтролює відповідність протоколу складеного представником (експертом) від Страхової  компанії – це дасть можливість захистити Ваші інтереси від «економних» страховиків. Пам’ятайте, що після виконання відновлювальних робіт на авто повністю або частково в подальшому це,  відповідно до Методики п.8.5 унеможливлює проведення експертизи.

 

Сумний варіант – Ви винуватець. Вас запрошують на огляд пошкодженого авто. Не ігноруйте це запрошення, а скористайтесь послугами спеціаліста – оцінювача, експерта -  для впевненості, що не припишуть зайве, процедура така сама. Витративши на експертизу умовно 500 – 1000 гривней, у Вас буде можливість зменшити суму завданих збитків. Повірте, в  деяких випадках такі суми завданих збитків зменшуються вдвічі.

 

Захист Вашої  власності – Ваша власна справа. Ми лише забезпечимо Вас професійним інструментом для перемоги над некомпетентними особами та маніпуляторами.

 

На варті балансу інтересів з 1994 року

 

Експерт-Сервіс в Україні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  house2

01042, м.Київ, пров. Новопечерський, 19/3, корпус 1

 

 phone2

(044) 528-85-98

(044) 529-25-82

(068) 986-63-40

(050) 527-98-70

(063) 465-84-64