Головна

 

Знання – сила!

 

 

 

Чи знаєте Ви, що провести оцінку Вашого пошкодженого після ДТП майна можна лише на підставі договору між суб’єктом оціночної діяльності та законним власником чи особою, яка володіє цим майном на законних засадах, або особою, якій законні власники або володільці надали доручення на укладання такого договору?

 

Згадайте, чи давали Ви доручення страховій компанії на укладання договору про оцінку Вашого пошкодженого майна. А якщо Вам заподіли шкоду по цивільці?

 

Саме про це нагадав Фонд державного майна України в «Пам’ятці» щодо нормативно-правових вимог до складання звіту про оцінку майна. Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» діє з 2001 року, і тільки в 2018 пролунали слова в захист Вашої приватної власності.

 

Наразі Нацкомфінпослуг та ФДМУ разом радять в Повідомленнях про настання страхового випадку або договорах передбачити умову про видачу страховій компанії доручення на проведення оцінки, але оцінку проводять оцінювачі (суб’єкти оціночної діяльності), а страховику можна довірити укласти з ними договір. Та оплатити його?

 

А краще замовити оцінку самостійно у незалежного фахівця, наприклад, у нас – по всій Україні та в Києві.

 

Нарешті Нацкомфінпослуг та ФДМУ проголосили, що Ви можете не тільки бути власником, а по своїй волі законно розпоряджатися своєю власністю. Як і написано в Цивільному кодексі України теж років з двадцять.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  house2

01042, м.Київ, пров. Новопечерський, 19/3

 

 phone2

 

(044) 529-25-82

(067) 233-38-16